BEN...

Sevdiği adamı bulunca kaçırmadan evlenen :) Alaçatıya gelin gelip yaşadığı yere aşık olan :) cicim aylarını 3 ay değil 3 asır sürdüren :) moda ve makyajla ilgili herşeyi seven :) alışverişlerde kendini kaybeden birinin bloğundasınız.... :)

2 Ağustos 2013 Cuma

DOĞUM GÜNÜ ALIŞVERİŞİ...

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazımda size doğum günüm için kıyafet baktığımı  anlatmıştım. sonunda birşeyler aldım. tercih ettiğim site BONPRIX oldu. zaten en çok alışveriş yaptığım site ürünleride çok kaliteli. birazcık geç geliyo ama umarım onada bir çözüm bulabilirler.
 Şifon bluzum. yakasında altın rengi detayı var. arkası önüne göre 1-2 cm uzun. çok şık duruyor.fiyatı:50 tl

 Altıma bu 7\8 paça sarı renk yazlık pantolonu aldım. vücuda tam oturup sarıyor.paçası oldukça dar. ve bileğimin 5 parmak üstünde bitiyor. burada rengi çok güzel görünmemiş ama cıvıl cıvıl canlı bir rengi var. fiyatı:45 tl


 ağustos sonunda kocacımla birlikte uzaklara tatile gitmeyi planlıyoruz.bu yüzden yeni mayo aldım. gerçekten bu kadar şeker olamaz çok tatlı duruşu var.fiyatı:90 tl

 yazlık kot pantolon. incecik bir kumaşı var ve beli lastikli.diğer pantolonum gibi vücuda tam oturuyor ve sarıyor. dar paça. bir ara bacağımdan geçmicek diye korktum ama streç olduğu için bir sorun olmadı. ben pantolonlarda kesinlikle bol yada üzerime tam oturmayan sevmiyorum. zaten balıketliyim :) sanki öyle daha kilolu görünüyorum gibi geliyo.
 markaları...
                                                            HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK ÖPÜYORUM....:) :)

2 yorum:

  1. hepsi çok güzel ama mayoya bayıldım iyi günlerde kullanın:)

    YanıtlaSil